Галицький Автомобільний Клуб
«Grand Prix Truskavets»Ралі «Зимові Вершини 2018»Ралі «Ворота України», «XV ралі Галіція»«Львівський стандар 2017»«Львівський стандар 2017»«Бескид 2017»«Grand Prix Truskavets»«Зимові Вершини 2017»

АВТОМОБІЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ УКРАЇНИ
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2017 року

ПОПЕРЕДНІ результати станом на 11.09.17

Абсолютний залік Особистий залік Командний залік
І«Grand Prix Truskavec»124-25.03.2017Галицький АКТрускавець
ІІ«Grand Prix Truskavec»225-26.03.2017Галицький АКМодричі
ІІІ«Трембіта — Буковель»20-21.05.2017Прикарпатський АКс. Яблуниця
ІV«Бескид»09-10.06.2017Галицький АКЛьвівська обл., Турківський р-н.
V«Бескид10-11.06.2017Галицький АКЗакарпатська обл.Турківський р-н.
VI«Львівський стандарт»08-09.09.2017Галицький АКВерецький перевал
VII«Львівський стандарт»09-10.09.2017Галицький АКСхідницький перевал
АБСОЛЮТНИЙ ЗАЛІК
Місце Прізвище, ім'я водія Місто Клас Набрані очки в етапах Сума
очків
Сума
очків
в залік
І етап ІІ етап ІІІ етап ІV етап V етап VІ етап VІІ етап
1 Апостолюк Володимир Київ А3 11 16 25 16 13 20 20 121 110
2 Петренко Володимир Київ А4 16 13 - 25 25 25 - 104 104
3 Жовтоног Валерій Київ А3 7 11 13 11 10 16 25 93 86
4 Ракус Іван Львів А3 9 6 16 20 20 схід - 71 71
5 Бабак Сергій Київ А3 5 10 20 3 2 9 16 65 63
6 Слезінський Олег Львів А3 3 9 - 9 8 7 10 46 46
7 Куцина Іван Руське Поле, Закарпатська обл. А3 0,5 0,5 8 10 9 5 13 46 45,5
8 Корзун Антон Київ А4 20 20 - - - 40 40
9 Ганжа Борис Маньківка, Черкаська обл. А4 13 25 - - - 38 38
10 Кріль Любомир Хриплин, Івано-Франківська обл. А4 0,5 0,5 9 6 7 6 9 38 37,5
11 Кравців Микола Самбір А3 4 схід 10 8 0,5 8 5 35,5 35,5
12 Ільїн Георгій Київ А2 1 2 11 0,5 2 10 7 33,5 33
13 Ревега Олександр Виженка,Чернівецька обл. А3 0,5 5 5 3 6 4 6 29,5 29
14 Лохман Ігор Боярка А4 - - - 13 16 - - 29 29
15 Верланов Сергій Львів А2 0,5 0,5 4 5 5 - 11 26 26
16 Захаров Дмитро Львів А2 - - - 4 11 11 - 26 26
17 Чумаков Павло Дніпро А4 25 схід 25 25
18 Фролов Максим Київ А2 - - 7 - - 3 8 18 18
19 Серов Руслан Київ А3 6 8 - - - 14 14
20 Скуз Ігор Київ А3 8 схід - - - 8 8
21 Михайленко Олександр Кременчук А3 0,5 7 - - - 7,5 7,5
22 Німець Степан Ужгород А3 - - - 7 схід схід - 7 7
23 Шундаревська Христина Стрий А3 0,5 схід 2 0,5 4 - - 7 7
24 Єрохін Вадим Київ А3 2 3 - - - 5 5
25 Козін Роман Київ А3 0,5 4 - - - 4,5 4,5
26 Романчук Роман Київ А1 - - - 1 1 - - 2 2
27 Медведченко Олександр Малютянка, Київська обл. А2 0,5 1 - - - - - 1,5 1,5
28 Базилевич Ростислав Львів А1 - - 1 - - схід 1 1
Зінов'єв Дмитро Київ А4 - - - - - 13 - 13 13
Мазур Степан Ів.-Франківськ А4 10 - - - - 10 10
Потапчук Юрій Луцьк А3 - - 6 6 6
Марцінковський Роман Надвірна А1 - - 3 - - 3 3
Шевченко Сергій Ужгород А2 - - - - - 2 - 2 2
Прядко Олександр Ужгород А8К - - - - - 1 - 1 1
Гайдамаченко Андрій Київ А2 - - 0,5 - - 0,5 0,5
Стрельніков Володимир Тюдів А2 - - - - - - 4 4 4
Трутнев Вадим Ужгород А3 - - - - - схід - - -
Клименко Маркіян Львів А2 - - - - - схід - - -
ОСОБИСТИЙ ЗАЛІК
КЛАС: А4
Місце Прізвище, ім'я водія Місто Набрані очки в етапах Сума
очків
Сума
очків
в залік
І етап ІІ етап ІІІ етап ІV етап V етап VІ етап VІІ етап
1 Петренко Володимир Київ 4 3 - 3 3 4 - 17 17
2 Кріль Любомир Хриплин,Ів.-Франківська обл. 1 2 1 1 1 1 6 13 12
3 Корзун Антон Київ 6 4 - - - - - 10 10
4 Ганжа Борис Маніківка, Черкаська обл. 3 6 - - - - - 9 9
5 Чумаков Павло Дніпро 8 схід - - - - - 8 8
6 Кравців Микола Самбір - - - - - 2 4 6 6
7 Лохман Ігор Боярка - - - 2 2 - - 4 4
Слезінський Олег Львів - - - - - - 3 3 3
Зінов'єв Дмитро Київ - - - - - 3 - 3 3
Куцина Іван с. Руське Поле - - - - - - 2 2 2
Мазур Степан Ів.-Франківськ 2 - - - - 2 2
Фролов Максим Київ - - - - - - схід - -
КЛАС: А3
Місце Прізвище, ім'я водія Місто Набрані очки в етапах Сума
очків
Сума
очків
в залік
І етап ІІ етап ІІІ етап ІV етап V етап VІ етап VІІ етап
1 Апостолюк Володимир Київ 20 20 15 15 15 20 6 111 105
2 Жовтоног Валерій Київ 10 15 8 12 10 15 8 78 70
3 Ракус Іван Львів 15 4 10 20 20 схід - 69 69
4 Слезінський Олег Львів 3 10 - 8 6 12 1 40 40
5 Куцина Іван Руське Поле, Закарпатська обл. 1 1 4 10 8 10 4 38 37
4 Бабак Сергій Київ 6 12 12 1 - схід 3 34 34
7 Кравців Микола Самбір 4 схід 6 6 2 - - 18 18
8 Серов Руслан Київ 8 8 - - - 16 16
9 Захаров Дмитро Львів - - - 2 12 14 14
10 Верланов Сергій Львів 0,5 0,5 2 3 4 - 2 12 12
11 Скуз Ігор Київ 12 схід - - - 12 12
12 Михайленко Олександр Кременчук 0,5 6 - - - - - 6,5 6,5
13 Шундаревська Христина Стрий 0,5 схід 1 0,5 3 - - 5 5
14 Німець Степан Ужгород - - - 4 схід схід - 4 4
15 Єрохін Вадим Київ 2 2 - - - - - 4 4
16 Козін Роман Київ 0,5 3 - - - - - 3,5 3,5
Потапчук Юрій Луцьк - - 3 - - 3 3
Трутнев Вадим Ужгород - - - - - схід - - -
Прядко Олександр Ужгород - - - - - схід - - -
Базилевич Ростислав Ужгород - - - - - схід - - -
КЛАС: А2
Місце Прізвище, ім'я водія Місто Набрані очки в етапах Сума
очків
Сума
очків
в залік
І етап ІІ етап ІІІ етап ІV етап V етап VІ етап VІІ етап
1 Ільїн Георгій Київ 3 2 4 1 2 8 3 23 22
2 Ревега Олександр Виженка,Чернівецька обл. 2 3 2 3 4 4 2 20 18
3 Бабак Сергій Київ - - - - 3 6 6 15 15
4 Фролов Максим Київ - - 3 - - 3 4 10 10
5 Романчук Роман Київ - - - 2 1 - - 3 3
6 Єрохін Вадим Київ 1 1 - - - - - 2 2
Захаров Дмитро Київ - - - - - 10 - 10 10
Стрельніков Володимир Тюдів - - - - - - 1 1 1
Шевченко Сергій Ужгород - - - - - 2 - 2 2
Гайдамаченко Андрій Київ - - 1 - - 1 1
Клименко Маркіян Львів - - - - - схід - - -
КЛАС: А1
Місце Прізвище, ім'я водія Місто Набрані очки в етапах Сума
очків
Сума
очків
в залік
І етап ІІ етап ІІІ етап ІV етап V етап VІ етап VІІ етап
1 Марцінковський Роман Надвірна - - 2 - - 2 2
2 Медведченко Олександр Малютянка, Київська обл. 1 1 - - - 2 2
3 Базилевич Ростислав Львів - - 1 - - 1 1
КЛАС: А9К
Місце Прізвище, ім'я водія Місто Набрані очки в етапах Сума
очків
Сума
очків
в залік
І етап ІІ етап ІІІ етап ІV етап V етап VІ етап VІІ етап
1 Верланов Сергій Львів - - - - - - 1 1 1
КЛАС: А8К
Місце Прізвище, ім'я водія Місто Набрані очки в етапах Сума
очків
Сума
очків
в залік
І етап ІІ етап ІІІ етап ІV етап V етап VІ етап VІІ етап
1 Прядко Олександр Ужгород - - - - - 1 - 1 1
КЛАС: ІС
Місце Прізвище, ім'я водія Місто Набрані очки в етапах Сума
очків
Сума
очків
в залік
І етап ІІ етап ІІІ етап ІV етап V етап VІ етап VІІ етап
1 Бабак Сергій Київ - - 1 - - 1 1
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
Місце Найменування команди Місто Набрані очки в етапах Сума
очків
Сума
очків
в залік
І етап ІІ етап ІІІ етап ІV етап V етап VІ етап VІІ етап
1 "SBRacing" Київ 28 32 27 17 18 28 12 162 162
2 «IAMC RALLY TEAM TRUSKAVETS» Трускавець 7 14 18 32 30 27 12 140 140
3 «Адреналін 4х4 Херсон» Херсон - - - 9 7 6 10 32 32
4 «VORTEX RACING TEAM» Київ - - - 5 5 - - 10 10