Галицький Автомобільний Клуб
IІІ етап Чемпіонату України з ралі – Ралі «Столиця»«Grand Prix Truskavets»Ралі «Зимові Вершини 2018»Ралі «Ворота України», «XV ралі Галіція»«Львівський стандар 2017»«Львівський стандар 2017»«Бескид 2017»«Grand Prix Truskavets»«Зимові Вершини 2017»

АВТОМОБІЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ УКРАЇНИ
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2012 року

Офіційні результати

Абсолютний залік Особистий залік Командний залік
І«Бескид»28-29.04.2012Галицький АКУжоцький перевал (889 м)
ІІ«Буковинські Карпати»18-19.05.2012Чернівецький ОАК «Буковина»Перевал Німчич (586 м)
ІІІ«Львівський Стандарт»20-21.07.2012Галицький АКВерецький перевал (841 м)
IV«Львівський Стандарт»21-22.07.2012Галицький АКВисокий замок
V«Трембіта — Гірська»24-25.08.2012Прикарпатський АККривопільський перевал (1013 м)
VI«Трембіта — Буковель»25-26.08.2012Прикарпатський АКБуковель
VII«Львівська Брама»02-03.11.2012Галицький АКВерецький перевал (841 м)
АБСОЛЮТНИЙ ЗАЛІК
Місце Прізвище, ім'я водія Клас Набрані очки в етапах Сума
очків
І етап ІІ етап ІІІ етап ІV етап V етап VІ етап VІІ етап
1 Петренко Володимир А4 100 100 100 - 100 100 - 500
2 Ільницький Микола А4 90 77 78 - 74 86 - 405
3 Німець Сергій А4/А3 77 сх. 56 72 85 76 - 366
  Серветник Михайло А4 83 87 87 сх. - 29 76 362
  Тананевич Дмитро А3 67 - 39 84 64 67 - 321
  Чекан Сергій А3/А4 58 сх. 50 100 55 0 52 315
  Німець Степан А3 62 37 44 31 34 52 46 241
  Лепьохін Юрій А2 50 42 29 18 48 46 40 226
  Клименко Маркіян А2 сх. 61 25 45 - 34 34 199
  Жолінський Сергій А2 40 54 8 24 28 40 29 191
  Чорней Михайло А4 71 68 - - - 24 - 163
  Макара Василь А3 - - 34 37 41 19 19 150
  Єрохін Вадим А3 54 - - - - - 59 113
  Медведченко Олександр А2/А4 43 48 - - 22 - - 113
  Кравців Микола А1/А3 23 - 16 62 - - - 101
  Остапченко Іван А4 - - - - - - 100 100
  Решетілов Олександр А2/А4 - - - - - - 86 86
  Грабовецький Олександр А2 - - - 53 16 14 - 83
  Мельничук Олександр А1 47 31 - - - - - 78
  Яковенко Юрій А4 - - 69 - - - - 69
  Радзівіл Дмитро А3/А4 - - - - - - 67 67
  Корзун Антон А4 - - 62 - - - - 62
  Крищук Ярослав А3 - - - - - 59 - 59
  Берча Валерій А1 28 17 - - - - - 45
  Гнаткевич Маріанна А2 37 - - - - - - 37
  Стародуб Іван А3 34 - - - - - - 34
  Горецький Василь А2 10 22 - - - - - 32
  Ткач Юрій А2 - 27 5 сх. - - - 32
  Прядко Олександр А3 31 - - - - - - 31
  Верстюк Ярослав А1 15 13 - - - - - 28
  Бучковський Михайло А2 25 сх. - - - - - 25
  Базилевич Ростислав А2/А3 сх. - - - - - 24 24
  Закшецький Вадим А4 - - 20 - - - - 20
  Стрельніков Володимир А3 20 - - - 0 - - 20
  Чопик Андрій А2 17 - - - - - - 17
  Шнайдер Олександр А3 - - - - 6 10 - 16
  Лакушев Павло А3 - - 1 12 - - - 13
  Іванців Назар А1 12 - - - - - - 12
  Шевченко Сергій А2 - - 12 - - - - 12
  Гаврилешко Ростислав А3 - - - - 11 - - 11
  Гнаткевич Ростислав А2 - - - - - - - 0
  Козак Любомир А3 сх. - - - - - - 0
  Сандулакі Руслан А1 - - - - - - - 0
ОСОБИСТИЙ ЗАЛІК
КЛАС: А4
Місце Прізвище, ім'я водія Набрані очки в етапах Сума
очків
І етап ІІ етап ІІІ етап ІV етап V етап VІ етап VІІ етап
1 Петренко Володимир 60 50 60 - - 50 - 220
2 Серветник Михайло 30 34 43 0 - - 21 128
3 Ільницький Микола 43 21 30 - - 34 - 128
  Остапченко Іван - - - - - - 50 50
  Чорней Михайло 19 10 - - - 10 - 39
  Решетілов Олександр - - - - - - 34 34
  Крищук Ярослав - - - - - 21 - 22
  Яковенко Юрій - - 19 - - - - 19
  Радзівіл Дмитро - - - - - - 10 10
  Німець Степан 10 - - - - - - 10
  Корзун Антон - - 10 - - - - 10
  Закшецький Вадим - - 1 - - - - 1
  Медведченко Олександр 1 - - - - - - 1
  Клименко Маркіян - 1 - - - - - 1
  Макара Василь - - - - - 1 - 1
  Чекан Сергій - - - - - - 0 0
КЛАС: А3
Місце Прізвище, ім'я водія Набрані очки в етапах Сума
очків
І етап ІІ етап ІІІ етап ІV етап V етап VІ етап VІІ етап
1 Німець Сергій 100 сх. 60 30 70 60 0 320
2 Чекан Сергій 69 сх. 43 60 39 0 43 254
3 Тананевич Дмитро 82 - 19 43 53 43 - 240
  Німець Степан сх. 50 30 1 18 30 30 158
  Єрохін Вадим 57 - - - - - 60 117
  Макара Василь - - 10 10 28 - 19 67
  Стародуб Іван 47 - - - - - - 47
  Прядко Олександр 38 - - - - - - 38
  Горецький Василь - 34 - - - - - 34
  Стрельніков Володимир 30 - - - - - - 30
  Чопик Андрій 22 - - - - - - 22
  Кравців Микола - - 1 19 - - - 20
  Шнайдер Олександр - - - - 1 19 - 20
  Гаврилешко Ростислав - - - - 9 - - 9
  Бучковський Михайло - сх. - - - - - 0
  Базилевич Ростислав сх. - - - - - - 0
  Козак Любомир сх. - - - - - - 0
  Крищук Ярослав - - - - - 0 - 0
  Радзівіл Дмитро - - - - - 0 - 0
КЛАС: А2
Місце Прізвище, ім'я водія Набрані очки в етапах Сума
очків
І етап ІІ етап ІІІ етап ІV етап V етап VІ етап VІІ етап
1 Лепьохін Юрій 60 39 60 19 50 50 50 270
2 Жолінський Сергій 43 70 19 30 34 34 21 211
3 Клименко Маркіян сх. - 43 43 - 21 34 141
  Медведченко Олександр - 53 - - 21 - - 74
  Грабовецький Олександр - - - 60 10 1 - 71
  Шевченко Сергій - - 30 - - - - 30
  Гнаткевич Маріанна 30 - - - - - - 30
  Ткач Юрій - 18 10 0 - - - 28
  Мельничук Олександр - 28 - - - - - 28
  Бучковський Михайло 19 - - - - - - 19
  Лакушев Павло - - 1 10 - - - 11
  Горецький Василь 10 - - - - - - 10
  Серветнік Михайло - - - - 0 10 - 10
  Базилевич Ростислав - - - - - - 10 10
  Берча Валерій - 9 - - - - - 9
  Верстюк Ярослав - 1 - - - - - 1
  Гнаткевич Ростислав - - - - - - - 0
  Стрельніков Володимир - - - - 0 - - 0
  Решетілов Олександр - - - - - - 0 0
КЛАС: А1
Місце Прізвище, ім'я водія Набрані очки в етапах Сума
очків
І етап ІІ етап ІІІ етап ІV етап V етап VІ етап VІІ етап
  Мельничук Олександр 50 - - - - - - 50
  Берча Валерій 34 - - - - - - 34
  Кравців Микола 21 - - - - - - 21
  Верстюк Ярослав 10 - - - - - - 10
  Іванців Назар 1 - - - - - - 1
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
Місце Прізвище, ім'я водія Місто Набрані очки в етапах Сума
очків
І етап ІІ етап ІІІ етап ІV етап V етап VІ етап VІІ етап
1 RALLY COMPANI TEAM Київ 283 - 290 310 194 - 192 1269
2 БУК РАЛІ СПОРТ Чернівці 185 - - 230 - - - 415
3 ЛЬВІВ РАЛІ ТІМ Львів - - - 140 - - - 140