Галицький Автомобільний Клуб

«Львівське Рондо 2012»

28 жовтня 2012 року, м. Львів
«Львівське Рондо 2012»

ПРЕСС-РЕЛIЗ

28 жовтня в м. Львові при підтримці: Львівської Міської Ради, Львівської облдержадміністрації та Генерального спонсора ТзОВ «Ю.Р.К.» – офіційного дилера «Renault» у Львівській області, відбудуться автомобільні змагання «Львівське Рондо 2012» присвячені Дню Автомобіліста. Організаторами змагання виступає “Галицький Автомобільний Клуб”, при пітримці “Автомобільного Клубу «Львів 4х4»” та автомобільних клубів Львова і Західної України.

Змагання будуть проходити в двох форматах

В ралі на серійних автомобілях входитиме проїзд вулицями Львова за визначеним маршрутом по легенді (дорожній книзі), та автослалом («фігурне водіння», «швидкісне маневрування») – проїзд на час по розміченій фішками території з трасою різної складності (Круті повороти, змійки, розвороти на 180 градусів заднім і переднім ходом, і т п). Водієві необхідно добре відчувати габарити свого автомобіля, вміти маневрувати заднім ходом. Завдяки низьким швидкостям і відсутності твердих перешкод автослалом в основному проводиться на серійних автомобілях. Для учасників, не тільки спортсменів, а й простих аматорів, розробили кілька типових «фігурок» наприклад, «бокс», «дворик» або «колодки» які фактично відтворюють найбільш проблемні випадки, що виникають у звичайних міських умовах.

Швидкісне маневрування учасників ралі на серійних автомобілях – раллі в якому від учасників змагання вимагається відвідати певні місця, опинившись там протягом певного інтервалу часу.

Джип-тріал, який відбудеться на Танкодромі біля стадіону Арена Львів для позашляховиків в двох залікових групах:

  • Хард – позашляховики, прототипи, багі.
  • Лайт – кросовери, паркетники.

Джип-триал – змагання, пов'язане з подоланням на автомобілях таких перешкод, які найчастіше неможливо навіть пройти пішки. Плюс цих змагань у тому, що автомобілі їздять у відносно невеликих залікових секціях і глядачі знаходяться в безпосередній близькості, що додає змаганням особливої видовищності. Основним змагальним фактором джип-тріалу є безпомилкове подолання екіпажами курсових воріт за мінімальний час, причому обов'язковою умовою є попадання в певний часовий ліміт. У джип-тріалі водієві дуже важливо прорахувати варіанти подолання перешкод і курсових воріт, для того щоб знайти єдино вірну, оптимальну траєкторію, дотримуючись якої екіпаж отримає найменшу кількість штрафних балів від суддів і при цьому не зламає автомобіль.

Запрошуємо представників ЗМІ та глядачів відвідати змагання, оскільки ці види автоспорту є видовищними та зрозумілими, а також тому, що спостерігати за змаганнями дуже легко – треба просто прийти та дивитись.

Організатор змагань, директор “Галицького Автомобільного Клубу”:
Сергій Єженков, тел. (067) 455 34 44

Координатор Джип-Тріалу , директор “Автомобліьного клубу «Львів 4х4»”:
Володимир Яцинич, тел. (067) 670 65 99

Програма змагання

10:00 – 11:45 Реєстрація учасників, пл. Міцкевича
12:00 Урочисте відкриття змагань
12:10 Урочистий старт Джип-тріалу
12:30 Урочистий старт та швидкісне маневрування учасників ралі на серійних автомобілів
13:00 – 15:00 Джип-Тріал
13:00 Автослалом учасників ралі на серійних автомобілях
15:30 Урочисте закриття на пл. Міцкевича