Галицький Автомобільний Клуб
IІІ етап Чемпіонату України з ралі – Ралі «Столиця»«Grand Prix Truskavets»Ралі «Зимові Вершини 2018»Ралі «Ворота України», «XV ралі Галіція»«Львівський стандар 2017»«Львівський стандар 2017»«Бескид 2017»«Grand Prix Truskavets»«Зимові Вершини 2017»

«Львівське Рондо 2012»

28 жовтня 2012 року, м. Львів
«Львівське Рондо 2012»

ПРЕСС-РЕЛIЗ

28 жовтня в м. Львові при підтримці: Львівської Міської Ради, Львівської облдержадміністрації та Генерального спонсора ТзОВ «Ю.Р.К.» – офіційного дилера «Renault» у Львівській області, відбудуться автомобільні змагання «Львівське Рондо 2012» присвячені Дню Автомобіліста. Організаторами змагання виступає “Галицький Автомобільний Клуб”, при пітримці “Автомобільного Клубу «Львів 4х4»” та автомобільних клубів Львова і Західної України.

Змагання будуть проходити в двох форматах

В ралі на серійних автомобілях входитиме проїзд вулицями Львова за визначеним маршрутом по легенді (дорожній книзі), та автослалом («фігурне водіння», «швидкісне маневрування») – проїзд на час по розміченій фішками території з трасою різної складності (Круті повороти, змійки, розвороти на 180 градусів заднім і переднім ходом, і т п). Водієві необхідно добре відчувати габарити свого автомобіля, вміти маневрувати заднім ходом. Завдяки низьким швидкостям і відсутності твердих перешкод автослалом в основному проводиться на серійних автомобілях. Для учасників, не тільки спортсменів, а й простих аматорів, розробили кілька типових «фігурок» наприклад, «бокс», «дворик» або «колодки» які фактично відтворюють найбільш проблемні випадки, що виникають у звичайних міських умовах.

Швидкісне маневрування учасників ралі на серійних автомобілях – раллі в якому від учасників змагання вимагається відвідати певні місця, опинившись там протягом певного інтервалу часу.

Джип-тріал, який відбудеться на Танкодромі біля стадіону Арена Львів для позашляховиків в двох залікових групах:

  • Хард – позашляховики, прототипи, багі.
  • Лайт – кросовери, паркетники.

Джип-триал – змагання, пов'язане з подоланням на автомобілях таких перешкод, які найчастіше неможливо навіть пройти пішки. Плюс цих змагань у тому, що автомобілі їздять у відносно невеликих залікових секціях і глядачі знаходяться в безпосередній близькості, що додає змаганням особливої видовищності. Основним змагальним фактором джип-тріалу є безпомилкове подолання екіпажами курсових воріт за мінімальний час, причому обов'язковою умовою є попадання в певний часовий ліміт. У джип-тріалі водієві дуже важливо прорахувати варіанти подолання перешкод і курсових воріт, для того щоб знайти єдино вірну, оптимальну траєкторію, дотримуючись якої екіпаж отримає найменшу кількість штрафних балів від суддів і при цьому не зламає автомобіль.

Запрошуємо представників ЗМІ та глядачів відвідати змагання, оскільки ці види автоспорту є видовищними та зрозумілими, а також тому, що спостерігати за змаганнями дуже легко – треба просто прийти та дивитись.

Організатор змагань, директор “Галицького Автомобільного Клубу”:
Сергій Єженков, тел. (067) 455 34 44

Координатор Джип-Тріалу , директор “Автомобліьного клубу «Львів 4х4»”:
Володимир Яцинич, тел. (067) 670 65 99

Програма змагання

10:00 – 11:45 Реєстрація учасників, пл. Міцкевича
12:00 Урочисте відкриття змагань
12:10 Урочистий старт Джип-тріалу
12:30 Урочистий старт та швидкісне маневрування учасників ралі на серійних автомобілів
13:00 – 15:00 Джип-Тріал
13:00 Автослалом учасників ралі на серійних автомобілях
15:30 Урочисте закриття на пл. Міцкевича