Галицький Автомобільний Клуб

I та ІІ ЕТАПИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК
«Бескид 2020»

18-19 липня 2020 року
Закарпатська область, Перечинський р-н., с.Вільшинки, с. Лумшори
І та ІІ етапи Чемпіонату України з гірських гонок «Бескид 2020» Реєстрація
Список заявлених І етап ЧУ Онлайн результати І етап ЧУ
Список заявлених ІІ етап ЧУ Онлайн результати ІІ етап ЧУ

Для учасників

Проживання

Для поселення під час змагань організатори радять готелі/садиби, які розташовані в с. Лумшори, регіон славиться чанами, тож готелів/садиб/котеджів в данному селі досить багато на будь який смак та бюджет

На мапі

Доїзд

  • Перший маршрут від Львова до Стрия до Ганьковиці на Поляну далі на Тур'ї Пасіки В Тур'ї Ремети поворот на Турички пункт призначення (штаб) буде праворуч.
  • Львів — Стрий - Верхнє Синьовидне — Нижні Ворота — Поляна — Оленьово(від Оленьово до Свалявки близько 2км поганої дороги) — Тур'ї Ремети - Штаб змагань/парк сервісу (с. Турички), загальна довжина зі Львова: 268 км (рекомендований доїзд)

  • Другий маршрут від Львова до Турки через пропускний пункт на межі областей на Ужок не доїжджаючи до Перечина поворот на Сімер до Тур'ї Ремети поворот на Турички пункт призначення (штаб) буде праворуч.
  • Львів - Турка - Ужок - Вликий Березий - Малий Березний - не доїжджаючи до Перечина поворот на Сімер - Тур'ї Ремети - Штаб змагань/парк сервісу (с. Турички) загальна довжина зі Львова: 245 км (погана дорога від Ужка до Луг приблизно)